Zespół wokalno-instrumentalny Rycerze Niepokalanej
Rudy Raciborskie - 19 maj 2007

Koncert podczas Pielgrzymki Rodzin do Rud Raciborskich
Koncert majowy w Rudach Raciborskich

W maju odbył się w Szymiszowie /koło Opola/ II Ogólnopolski Festiwal Piosenki Wartościowej SZUKAŁEM WAS. Honorowy Patronat nad festiwalem objęli: Opolski Kurator Oświaty, Wojewoda Opolski oraz Burmistrz Strzelec Opolskich. Głównym celem festiwalu było radosne wychwalanie Boga oraz promowanie wartości chrześcijańskich zawartych w nauczaniu Jana Pawła II.
W dwóch kategoriach wiekowych, zaprezentowało się 9 zespołów, jednak I miejsce zdobył Zespół RYCERZE NIEPOKALANEJ, który znowu okazał się najlepszy.

Festiwal w Szymiszowie
Występ podczas festiwalu

I nagroda zdobyta podczas Festiwalu SZUKAŁEM WAS
Razem z komisją festiwalu

O 14.00, 27. maja, rozpoczął się I Festiwal Piosenki Maryjnej. Konkurs odbywał się w Sanktuarium Matki Bożej Leśniowskiej, Patronki Rodzin. Po uroczystej Mszy świętej zostały ogłoszone wyniki, i największa radość zapanowała wśród reprezentantów Suchej Góry. Zespołu Rycerze Niepokalanej zdobył najwyższą nagrodę - Grand Prix. Ciężka praca znowu przyniosła dobre owoce.

Występ podczas I Festiwalu Piosenki Maryjnej
Leśniów