Pogrzeby
MODLITWA ZA ZMARŁYCH
Boże, który zawsze się litujesz i przebaczasz, pokornie Cię błagamy, nie oddawaj w moc nieprzyjaciela i nie zapominaj na wieki duszy Twoich sług i służebnic naszej parafii, którym kazałeś odejść z tego świata, lecz rozkaż Świętym Aniołom wprowadzić ich do niebieskiej ojczyzny, a ponieważ Tobie wierzyli i ufali, niech nie ponoszą kar piekielnych, lecz posiądą szczęście wieczne. Zmiłuj się, Panie, nad duszami Twoich sług i służebnic, za które się modlimy, pokornie błagając Twego miłosierdzia, aby oczyszczone osiągnęły odpoczynek wieczny.

Przyjmij, Panie, nasze modlitwy za dusze Twoich sług i służebnic; jeżeli pozostała w niej jeszcze zmaza popełnionych na ziemi grzechów, niech ją łaskawie zgładzi Twoje miłosierdzie.

Przez Chrystusa, Pana naszego. Amen.
ODESZLI DO PANA:
PASTERNAK FRANCISZEK, lat 82
pogrzeb 30.04, wtorek
Sucha Góra.
BLACHA NATALIA, lat 57
ŻUREK URSZULA, lat 69
pogrzeb 27.04, sobota
Sucha Góra.
BIBLIS EUGENIUSZ, lat 69
GAWEŁ STEFAN, lat 80
ERM RAJMUND, lat 65
KOŁACKI BARTOSZ, lat 35
BUGAJEWSKA IRENA, lat 85
BANOT HELENA, lat 92
WANIEL WIESŁAWA, lat 76
FRANCIK DANIELA, lat 84
PELKA JAN, lat 80
SKRZYPCZAK URSZULA, lat 73
MAŁEK TOMASZ, lat 49
KONIECKO ANDRZEJ, lat 69

Wieczny odpoczynek racz zmarłym dać Panie!