Boże Ciało 1957
Ołtarz został zaprojektowany przez znaną w Suchej Górze Panią Helcię Lepich-Maczek. Dzięki staraniom ks. Proboszcza Pawła Jaskółki i mieszkańców parafii procesja odbyła się ulicami Stroszka. Ołtarz ustawiono pod blokiem na dawnym skwerze Hanki Sawickiej 2 - dzisiaj skwer H. Modrzejewskiej. Mieszkańcy tego bloku i sąsiedzi przyczynili się do wystroju ołtarza.

Poniżej ołtarz w całej okazałości i Ci "malutcy na warcie".

Procesja - parafianie zdążający do kolejnego ołtarza idą od skweru H. Sawickiej (dziś skwer H. Modrzejewskiej) w dół ulicy Kazimierza Przerwy-Tetmajera. Przed wyjściem na procesję - podobnie jak poprzedniej nocy - padał ulewny deszcz. Burza zniszczyła już prawie przygotowany ołtarz, ale dzięki mieszkańcom wszystko zostało na czas powtórnie przygotowane. W czasie procesji pięknie świeciło słońce, bo Serce Pana Jezusa czuwało nad parafianami.
Zdjęcia przesłała i teksty do zdjęć
opracowała pani Helena Kochanek.