Zbiorowa 4 maja
INTENCJE ZBIOROWE
04. maja 2021r. – Wtorek godz. 1800

Msza 30 dniowa: ++ Ewy Grosickiej, Henryka Cichy, Alfonsa przywara, Jadwigi Szulczyk, Anieli Nowak, Anny Lenart.

oraz za ++ zalecanych: Do Miłosierdzia Bożego za ++ męża Alfreda Francik, rodziców Jana, Emę Francik, Marię, Piotra Habrajski, Antoniego Andrecki; męża Pawła Gałuszka, syna Janusza, rodziców z obu stron, Stanisława, Pawła Holewa, Różę Lepich, Waldemara, Andrzeja Bednarek, brata Romualda Kurek; ++ Jadwigę, Antoniego Nowak, Genowefę, Jerzego Susek, Agnieszkę, Władysława Kuza; Teodozję Ślusarczyk; Irenę Cobala; Teresę, Kazimierza Tyrakowskich, brata Wojciecha; Danutę Baran, rodziców z obu stron, pokrewieństwo; Krystynę Kopiec, siostrę Adelajdę, rodziców Wojtala, Kopiec; Jerzego, Rozalię Wenzgoł, Marię, Wilhelma, Wojciecha Hercel, Józefa, Augustynę Wenzgoł, Kazimierza Lange, pokrewieństwo z obu stron, dusze w czyśćcu cierpiące; Annę, Józefa, Eryka, Magdalenę Jarząbek, Łucję, Rudolfa Matejczyk, Huberta Brylski, Adolfa Włodarczyk, Annę, Agnieszkę, Emanuela Gulba, Cyryla, Eleonorę Lis, dusze w czyśćcu cierpiące; Hildegardę Korbel, męża Józefa, syna Henryka, Wiktorię Korbel, rodziców Korbel, Kaczmarczyk, Jadwigę, Leopolda, Erwina Matros, Emilię, Waltra Kaczmarczyk, Antoniego Donica, Hildegardę Herrmann; męża Jerzego Skorupa, rodziców Ryszarda, Jadwigę Skorupa, brata, siostrę, rodziców Elżbietę, Mieczysława Skwara, 3 szwagrów, Agnieszkę Brzozowską, dusze w czyśćcu cierpiące; Andrzeja Kafka, brata Ryszarda, siostrę Marię, rodziców Agnieszkę, Alberta, Leokadię, Jerzego Glomb, Klarę, Alojzego Gałeczka; rodziców Janinę, Franciszka Jakubczyk, teściów Natalię, Władysława Dobrowolskich, szwagrów Andrzeja, Józefa, Zofię Rurarz, dusze w czyśćcu cierpiące; Łucję Kostrzewa, Franciszka Jarząbek, Franciszka Gronek, rodziców z obu stron; Antoniego Nolewajka; Józefa, Krystynę Kurek, Aleksandrę Karch; Eugeniusza Boryczka, rodziców Eleonorę, Seweryna Zejer, Elfrydę, Alojzego Boryczka, dziadków Zofię, Stanisława Golus, Marię, Rajmunda Zejer, Elżbietę, Józefa, Urszulę, Romana Golus, Annę, Antoniego Jurczyszyn, Reginę, Stronisława Zejer, Edwarda Wiśniowskiego, Marię, Antoniego Bujoczek, Alfonsa Broll, Teodozję Ślusarczyk, dusze w czyśćcu cierpiące; Zofię, Jana Muszyńskich, dusze w czyśćcu cierpiące; Marię Miozga, Adelajdę Kaczmarek – od sąsiadów z ul. Tysiąclecia 6 oraz ++ sąsiadów; Wiesława Taisner, rodziców, teściów, pokrewieństwo z obu stron; Zygmunta, Joachima na pamiątkę urodzin i w kolejną rocznicę śmierci, matkę Cecylię, ++ z rodziny, znajomych; Jana Miś – od siostry Anny z rodziną; Jana Mis – od mieszkańców domków jednorodzinnych oraz ++ sąsiadów; Antoniego Rainer – od sąsiadów z ul. Łokietka11 D; Krystynę Turkiewicz – od sąsiadów z ul. Łokietka 5 B; Józefa, Annę Bomba, Franciszka, Walezkę Bomba, Marię, Karola, Alojzego, Edytę Til, Martę, Leona Galbas, Gertrudę, Pawła Ciasto, Jerzego Wieczorek; Lecha Barczewskiego w 10 rocznicę śmierci, rodziców z obu stron, 2 braci, wujka Stanisława, dusze w czyśćcu cierpiące; Teresę Kolassa, siostry Łucję Kosz, Ingę Kalnik; Krystiana Tyczka w 2 rocznicę śmierci, ++ z rodziny Tyczka, Soyka, Kuczwar, Wyciszczok; Teodora, Łucję Lukosz, dziadków z obu stron; Eleonorę, Magdalenę, mężów, Jana, Stefanię Skura, 2 braci z żonami, siostrę Halinę z mężem, z córką, Henryka, Elżbietę, Karola Lukosz, Andrzeja Miś ++ sąsiadów z ul. Blachówka; Alfreda Ledwon, zięcia Marka, rodziców Marię, Karola Ledwon, rodziców Marię, Wincentego Kensy, braci Alfreda, Józefa, siostrę Urszulę, szwagra Tadeusza Maślanka, ks. Mariana Maślankę, ks. Apolinarego Czekańskiego, pokrewieństwo z obu stron: Franciszka Konopka, żonę Krystynę, Stefana Blicharskiego, żonę Janinę, Andrzeja Blicharskiego, Jana Cios; Helenę Wiczok, syna Mariana, brata Ryszarda, Jadwigę Renka, Marka, rodziców z obu stron, pokrewieństwo; rodziców Mariana Grabiwoda, Marię, Jerzego Boryczka, siostrę Jadwigę, szwagrów Mariana Józefa, rodziców chrzestnych, dziadków, pokrewieństwo z obu stron, ks. Rudolfa Solik, ks. Marka Cudę, ks. Sebastiana Gambusia; rodziców Janinę, Franciszka Jakubczyk, teściów Natalię, Władysława Dobrowolskich, szwagrów Andrzeja, Józefa, Zofię Rurarz, dusze w czyśćcu cierpiące; ks. Pawła Jaskółkę, ks. Henryka Kołodzieja, ks. Rudolfa Solik, ks. Marka Cudę, ++ ks. którzy pracowali w naszej parafii, ks. Sebastiana Gambusia; ks. Romualda Kokoszkę, ks. Jerzego Palarczyka.

Copyright © Parafia św. Michała Archanioła         Projekt: Wojciech Sitko         Redakcja: sg.par@wp.pl         Liczba odwiedzin: 1988552