Msza Zbiorowa 19.04
MSZA ŚWIĘTA ZBIOROWA – 19. kwietnia 2021, godz. 18.00

Msza Święta 30 dniowa: Marię Hanzel, Pelagię Kątny, Ludwika Stański, Jana Miś, Antoniego Reiner, Gizelę Pastuszka, Ernesta Pastuszka, Genowefę Wrońską, Anielę Pinkas, Andrzeja Gałenżewski, Ernesta Hanzel.

Oraz za ++ zlecanych: Grażynę Pakuła w 9 r. śm.; Pawła Martyna, od sąsiadów z ul. Tysiąclecia 22/1; Ernesta Furman w 11 r. śm, ojca Romana, Annę i Ryszarda Helisz; Stanisławę Kłyś na pamiątkę urodzin; siostrę Zofię, męża Franciszka, syna Adama; Michała Kansy, Edmunda i Martę Kuś, ++ z rodziny Kansy i Kuś; Łucję Ogiewa w 10 rocznicę śm., męża Józefa, wnuka Krzysztofa; Józefa Fiskal w 1 r. śm., rodziców, 2 żony, siostry i brata; brata Erwina Spałek, 3 zięciów Piotra, Andrzeja, Jerzego; Łukasza Szybiak – od współpracowników restauracji "Gościniec Śląski"; Helenę Michalik na pamiątkę urodzin; Rudolfa Kafka na pamiątkę urodzin, rodziców, rodzeństwo z obu stron, zięcia Eugeniusza i ++ z pokrewieństwa; Norberta Psonka w 5 r. śm., żonę Helenę, Zofię i Alojzego Płuciennik; Franciszka Lukosek na pamiątkę 90 r. urodzin, żone Marię, teściową Eleonorę, dziadków z obu stron, ++ z pokrewieństwa i dusze w czyśćcu cierpiące; Marię Tobot na pamiątkę 100 rocznicy urodzin, ojca Henryka, braci i siostry, Różę Gałęziok, Teresę Hachulską, Damiana Dramskiego, Elżbietę i Antoniego Szupica; rodziców Halinę i Wojciecha, męża Stanisława, siostrę Zofię, brata Stanisława, ++ z rodziny Ciężczyk, Prończuk, Liszkiewicz, Kozłowskich; męża Alfreda Stolka w 10 r. śm., córkę Kornelię, rodziców z obu stron, Herberta Swoboda, Małgorzatę i Pawła Swoboda, Rudolfa Stolka, Halinę i Józefa Stolka, Marię i Floriana Brzezina, kuzynów, bratanka, ++ z rodziny Stolka; rodziców Reginę i Karola, braci Henryka i Antoniego Skowroński, Antoniego Przywara, ++ z pokrewieństwa Skowroński, Stasik, Przywara; Helenę Wiczok na pamiątkę urodzin, syna Mariana, brata Ryszarda, chrzestną, rodziców z obu stron, pokrewieństwo i dusze w czyśćcu; Bronisławę i Mikołaja Trusz, Marię i Maksymiliana Mikulski, Jadwigę, Pawła, Czesława, Piotra Żydek na pamiątkę urodzin, Stefana i Ewę Ogiewa, Wiesława Korytko; Agnieszkę Gansiniec w 4 r. śm., męża Alfreda, córkę Renatę Krawczyk na pamiątkę urodzin, Alojzego Ceglarskiego, Helenę i Roberta Aleksy, Pawła i Różę Mol, Elżbietę i Józefa Gansiniec, ++ z pokrewieństwa, Mirosława Cieślak, ++ z pokrewieństwa, Jadwigę i Michała Blazy, ++ z pokrewieństwa, Józefa Krawczyk, Helenę Eiserman, dusze w czyśćcu cierpiące; Józefa, Zofię, Maksymiliana, Ewalda Horzela, Annę i Stanisława Banaś; Różę i Erwina Haida, dziadków Haida i Serafin, Jerzego Gajda, Janinę i Dariusza Kuczyński, Bronisławę i Wacława Gładysiak, Janinę i Stanisława Solarskich; Stefana, Janinę, Andrzeja Blicharskich, Franciszka i Krystynę Konopka; ++ z rodzin Bieniek, Plaza, Piontek, Piszczak; Halinę Boncol, Teresę Boncol, Alfonsa Hojka, Różę Lepich, Bronisława Stolarek, Gertrudę Cobala; Małgorzatę Śigała, ++ z rodzin Pawliński, Kaleja, Stolka, Trojanowski, Klyczka; + ks. Henryka Kołodzieja, ks. Pawła Jaskółkę, ks. Andrzeja Kaczmarka, ks. Rudolfa Solika, ks. Marka Cudę, kapłanów którzy pracowali w naszej parafii, ks. Sebastiana Gambusia, ks. Jerzego Palarczyka.

Copyright © Parafia św. Michała Archanioła         Projekt: Wojciech Sitko         Redakcja: sg.par@wp.pl         Liczba odwiedzin: 1988496