Ważne - cmentarz
Osoba, która opłaciła miejsce grobowe jest zobowiązana do stałej troski o stan i wygląd grobu, nagrobka oraz bezpośredniego jego obejścia. Przypomina się o obowiązku corocznej opłaty w wysokości 30 złotych za wodę i wywóz śmieci. Po 20 latach od pochówku należy przedłużyć lub złożyć odpowiednie pismo o rezygnacji miejsca. Przed rozpoczęciem prac kamieniarskich, należy zgłosić się w kancelarii parafialnej celem złożenia opłaty w wysokości 10% kosztów całkowitych inwestycji. Firmy kamieniarskie mogą prowadzić prace na cmentarzu od godziny 8.00 do godziny 14.00, wjazd na cmentarz na podstawie dowodu wpłaty.