I Komunia święta - termin

I Komunia św. w naszej parafii odbędzie się 12 września (w sobotę). Dla uczniów SP 23 uroczystość rozpocznie się o godz. 9.00 natomiast dla uczniów SP 37 oraz SP 38 oraz dzieci uczęszczających do innych szkół o godz.11.00. W obecnej sytuacji obowiązuje nadal dyspensa biskupa Jana Kopca od obowiązku uczestnictwa w niedzielnej i świątecznej Mszy św. dlatego więc dzieci przygotowujące się do I Komunii św. nie są zobowiązane do obecności na Eucharystii. Tak samo nie muszą uczestniczyć w nabożeństwach majowych. Zachęcamy do korzystania z możliwości uczestnictwa we Mszy św. przez pośrednictwo internetu lub telewizji.
Copyright © Parafia św. Michała Archanioła         Projekt: Wojciech Sitko         Redakcja: sg.par@wp.pl         Liczba odwiedzin: 1424859