Ważne Ogłoszenia Parafialne
Ogłoszenia parafialne

I) W związku z dekretem Księdza Biskupa kościół w naszej będzie otwarty dla wiernych. W godz. 8.00 – 10.00 oraz 16.00 – 18.00 będzie możliwość adoracji Najświętszego Sakramentu i okazja do spowiedzi św.
II) Kancelaria parafialna będzie nieczynna za wyjątkiem zgłoszenia pogrzebu.
III) Osobom w niebezpieczeństwie śmierci udzielamy sakramentów świętych (spowiedź, namaszczenia chorych, komunia święta).
IV) Kursy autobusu parafialnego zawieszone do odwołania.
V) Prosimy o poinformowanie swoich krewnych, znajomych i sąsiadów o treści dekretu Księdza Biskupa i zaistniałych zmianach w funkcjonowaniu naszej wspólnoty parafialnej. Zachęcamy również do modlitwy w rodzinach a także i indywidulnej.
VI) Wszelkie zmiany dotyczące posługi duszpasterskiej będą na bieżąco umieszczane na stronie internetowej naszej parafii.

Copyright © Parafia św. Michała Archanioła         Projekt: Wojciech Sitko         Redakcja: sg.par@wp.pl         Liczba odwiedzin: 1376870