Pielgrzymko-wakacje we Włoszech
W zakrystii można zapisywać się na pielgrzymko-wakacje w okolicach Rzymu
w dniach 21–30.07.2017 r.

W programie zwiedzanie: Padwy, Watykanu, Rzymu, Asyżu, San Marino, połączone z wypoczynkiem nad morzem Tyrreńskim.

Cena 2.250 zł obejmuje: przejazd autokarem de lux, ubezpieczenie, 7 noclegów***, śniadania, obiadokolacje, wszystkie bilety wstępu do zwiedzanych obiektów, opiekę pilota.

Zapisy w zakrystii, szczegóły u ks. Grzegorza.

Zaliczkę 500 zł. wpłacamy do końca marca.

DZIEŃ 1.
21.07.2017 - Wyjazd w godzinach wieczornych.

DZIEŃ 2.
22.07.2017 - Przejazd do Włoch. Pod wieczór zakwaterowanie w hotelu *** w okolicy Padwy. Obiadokolacja i nocleg.

DZIEŃ 3.
23.07.2017 - Śniadanie. Przejazd do PADWY. W tym pięknym mieście podziwiać możemy wyjątkową architekturę sakralną, urzekające freski, urokliwe stare miasto i liczne kanały wodne odchodzące od rzeki Bacchiglione. Najważniejszym obiektem sakralnym jest BAZYLIKA ŚW. ANTONIEGO. Przy bazylice znajduje się Kaplica Relikwii, w której w kryształowych relikwiarzach pielgrzymi mogą oglądać relikwie św. Antoniego. Przejazd do hotelu, obiadokolacja, nocleg pod Rzymem.

DZIEŃ 4.
24.07.2017 - Śniadanie. Przejazd na wybrzeże. Całodzienne plażowanie na plażach Morza Tyrreńskiego. Powrót do hotelu. Obiadokolacja. Nocleg.

DZIEŃ 5.
25.07.2017 - Po śniadaniu przejazd do WATYKANU. Zwiedzanie Plac Św. Piotra i okolice. Zwiedzanie Bazyliki Watykańskiej. Spacer przez Via della Conciliazione, Zamek Św. Anioła (z zewnątrz). Rzym barokowy: Piazza Navona z fontanną Czterech Rzek i kościołem św. Agnieszki, Piazza del Popolo, Panteon, kościół MB na Minerwie, Fontanna di Trevi, Schody Hiszpańskie. Kolacja i nocleg w hotelu.

DZIEŃ 6.
26.07.2017 - Po śniadaniu dalsze zwiedzanie Rzymu: Koloseum (z zewnątrz), Forum Romanum, Plac Wenecki, Ołtarz Ojczyzny, Kapitol. Kościół jezuicki Il Gesu – wzór dla wszystkich kościołów barokowych na świecie. Bazylika Matki Bożej Większej, zbudowana wg tradycji w miejscu, gdzie w środku lata spadł w Rzymie śnieg. Obiadokolacja i nocleg.

DZIEŃ 7.
27.07.2017 Śniadanie. Wykwaterowanie. Przejazd na wybrzeże. Całodzienne plażowanie na plażach Morza Tyrreńskiego. Obiadokolacja. Przejazd do hotelu w okolicy Asyżu.

DZIEŃ 8.
28.07.2017 - Przejazd do ASYŻU. Zwiedzanie BAZYLIKI ŚW. FRANCISZKA, modlitwa przy grobie świętego, Msza święta. Spacer średniowiecznymi uliczkami miasta do BAZYLIKI ŚW. KLARY, gdzie znajduje się jej grób. Zwiedzanie miejsc związanych ze św. Franciszkiem: Oratorium San Francesco Poccollino, gdzie według tradycji się urodził, Chiesa Nova, kościół wybudowany w miejscu domu rodziny Bernardone, zabytkowy Rynek w centrum miasta. Przejazd do SAN MARINO - zwiedzanie najstarszej republiki świata znajdującej się w obrębie państwa włoskiego. Zwiedzanie miasta. Czas wolny na zakup pamiątek. Przejazd do hotelu. Obiadokolacja i nocleg.

DZIEŃ 9.
29.07.2017 - Po śniadaniu przejazd nad Morze Adriatyckie. Plażowanie i odpoczynek nad Adriatykiem. Wieczorem wyjazd do Polski. Przejazd nocny.

DZIEŃ 10.
30.07.2017 - Powrót do kraju w godzinach południowych.

Zaliczka 500 zł do końca marca.
Zaliczka 1.000 zł do końca kwietnia.
Pozostała kwota 750.00 zł do 15 czerwca.

Copyright © Parafia św. Michała Archanioła         Projekt: Wojciech Sitko         Redakcja: sg.par@wp.pl         Liczba odwiedzin: 877851