Nasze pielgrzymki
Częstochowa 2016
Przed Ołtarz Matki Boskiej Częstochowskiej

We wtorek, 25 października 2016 roku o godz. 17:30 wyruszyliśmy do Częstochowy, aby wziąć udział w Apelu Jasnogórskim. Po przybyciu na Jasną Górę, ks. Grzegorz Rajs odprawił dla nas Mszę św. w Kaplicy Różańcowej. Eucharystia była celebrowana w intencji wszystkich zmarłych członków grupy pielgrzymkowej św. Jakuba Apostoła. Po Mszy św. mieliśmy czas na indywidualną modlitwę.
O godz. 21:00 rozpoczął się Apel Jasnogórski. Rozważanie w czasie Apelu, prowadzący Ojciec Paulin poświęcił misjom z racji obchodzonego tygodnia misyjnego. Jedna z uczestniczek odmówiła modlitwę dziękczynną z okazji 1050 rocznicy chrztu Polski. Na zakończenie modlitwy błogosławieństwa udzielił nam ks. arcybiskup Wacław Depo – Metropolita Częstochowski.
Umocnieni udaliśmy się do autokaru i ruszyliśmy w drogę powrotną. Do Suchej Góry wróciliśmy ok. 22:40.
Dziękujemy ks. Grzegorzowi za zorganizowanie tego wyjazdu.

Barbara Boryczka

Copyright © Parafia św. Michała Archanioła         Projekt: Wojciech Sitko         Redakcja: sg.par@wp.pl         Liczba odwiedzin: 925218